Loja Pam Pam Testo

Testo Loja Pam Pam

E yau E yau yauu
Double Double Yeahh
Loja Pam Pam .. osht e jona Hahah
Ej shoq mos u tut tash PAM PAM...
E yauuu Kjo le te jete finalja per neve ,
Kush pshton-pshton , Kush des-des ,

Loja PAM PAM o shum e mir ,
Derisa te bohet ty ndonji bir ,
PAM PAM Loja o shum e shtir ,
Sepse nuk je mo mjet i lir ,

PAM PAM Lojen moti e patem msu ,
Kur deshen policia me neve bashk me lu ,
Qaty jemi msu mos me gjujt kerkujt ,
Sepse patem alltia lojna qe skan gjujt ,
Shum njerzi dolen me neve me lujt ,
Po jemi kon mat fortit kejt i patem mujt ,
Qekjo u kon jeta ma e fort e jem ,
Se prej ktuhit te anej u kon shum problem ,
E maj men ni sen ne shkollen fillore ,
Nxensit kapeshin me mamin dore per dore ,
Djemt dhe qikat hajshin akullore ,
I shpenzohshin paret per sene shkollore ,
PAM PAM Lojen na u patem dashuru ,
Me alltia ska permahi mo me lu ,
Kur i patem vjedh alltiat shum u patem gju ,
Prej ktuhit nisem pernime tash me gju ,
Gangsterat e mamit tash nisen me perparu ,
Qe tash me bo zo kerkush ska guxu ,
Krejt u paten tranu me alltija tu u gju ,
Gjujshin edhe njerz aty pari qe kan kalu ,
Kjo mu ka dok jeta ma e fort e jema ,
Me doket se alltia e zgjedh qdo problem ,
Kejt e din kto qe e maj tfsheht ket sen ,
Qe bojn alltia kerkujt si ka shku ne mend ,
Gangsta ,, Mbrapa shkolle tu u gju ,
Ne sy te krejtve , krejt u paten tranu ,
Prej ktuhit , krejt na paten gjet ktu ,
E e paten marr vesh se qfar loje jem tu lu ...

REF..x2
Loja PAM PAM o shum e mir ,
Derisa te bohet ty ndonji bir ,
PAM PAM Loja tani o shum e shtir ,
Sepse nuk je mo mjet i lir ,

Per her tpar e maj nmen ni sen ,
PAM PAM kur jem gju ne gjdo ven ,
Kejt Gangsta ja patem nis me jetu ,
Nji loj shume tkeqe bashk tu e lu ,
Ka kem shku alltiat nkok i kem majt ,
Nuk kem lon njeri n asnji ven pa e shajt ,
Shaj , Vraj , E kurr mos kaj ,
Ky osht ni sen qe une veten e maj ,
PAM PAM , tani mos u tut ..
PAM PAM , mos u tut o mut ...
PAM PAM , nje loj e keqe pa asnje rregull ,
PAM PAM , nje jete osht krejt mjegull ,
Ti nuk sheh , Nuk nin , dhe kurr nuk fol ,
Nuk e din kurr se kur bohet boll ,
Krejt dreqin gllup dhe osht kat komandon ,
Edhe pse ti kurr nuk e beson ,
Veq i pari qe na pat lyp dikush ,
Me lojtar qe sun i ka mujt kerkush ,
Ish kon npyetje inati i karakterit ,
Ku per neve prej ktu fillon edhe sherri ,
Armatimin gati prishem me luftu ,
Lojen PAM PAM pernime tash me lujt ,
Kjo loje per neve gjithqka do t vendose ,
A me shku perpara a krejt mu fundos !?

REF..x2
Loja PAM PAM o shum e mir ,
Derisa te bohet ty ndonji bir ,
PAM PAM Loja tani o shum e shtir ,
Sepse nuk je mo mjet i lir ,

PAM PAM krejt lojen tu e lu ,
Si me shki neper veti me u gju ,
Edhe pse ishin shum ma t fort se na ,
Prej inatit patem vendos edhe me u vra ,
Shum keq ish me i pa krejt ntok ,
Ne mes tynve edhe shum shoke ,
Krejt dek asnjo tu livrit ,
Se qfar loje kemi tash tu e dit ,
Shkun mlan mu veq vet ,
Nuk e dita shoqi jem qka po m pret ,
A me prit policine , A me ik ?
Ik shoq se nashta bohet mir ,
Mu tash mu pat bo nji bir ,
E disha qe ka me pas shum vshtir ,
E disha qe n jet ska mu kon mo i lir ,
E ti tash shoq bon qa dush ,
Veq me bo dikon shoq sje kerkush ,
Kur ta bojsh ket pun nalesh e menon ,
Se tgarantoj se ki me ra pishman ,
Kjo u kon jeta jem ne kete ven ,
E ski shans me ni tjeter sen ,
E vrajti , e prejti , e la pa men ,
Kjo osht jeta ktu shoqe qe o shum problem , jauu qe o shum problem ,

Se kur e pata marr alltijen , Ja pata vjedh babes tem , Edhe qetash tuj lujt me nji shok pahiri ,heh e pata plagos nkom , Ala tpallune qat kom , Shum interesant u kon , Pahiri e pata ngre heheh , Edhe edhe , tana njihere njihere , mpaten zon policia bash tu e gjujt njonin , Qa pata ik prej tyneve , tum njek ka si mos , Ama sun mpaten zon ehehhe..
LOJA PAM PAM shum e mir osht a ???

Loja PAM PAM o Shum e mirrr !}
Loja PAM PAM o Shumm e mirrr !}

REF..x2
Loja PAM PAM o shum e mir ,
Derisa te bohet ty ndonji bir ,
PAM PAM Loja tani o shum e shtir ,
Sepse nuk je mo mjet i lir
Copia testo
  • Guarda il video di "Loja Pam Pam"
Questo sito web utilizza cookies di profilazione di terze parti per migliorare la tua navigazione. Chiudendo questo banner, scrollando la pagina acconsenti all'uso dei cookie.leggi di più