Pse E Vrave Dashurin Testo

Testo Pse E Vrave Dashurin

Nje shikim mu me ben qe ta kuptoj se sa te urrej kur me thu te dashuroj vetem veq nje fjal dhe jam gati tet harroj vetem veq nje hap dhe nga jeta dot largoj se nuk te duroj se nuk te durooojjjj!!!! Ref: Ti se din se sa me dhemb kur zerin ta ndegjoj por nuk mundem te vazhdoj se nuk te besoj ti mundohesh me dhurata zemren te ma blesh kur e din qe me ke humb kur me s´do tme kthesh 1000 her un gabimet ti kam fal kur ti ke qesh un tkam pritur duke qar dhe cdo moment e kam jetuar vec per ty kur ishe vet un gjithmon kam qen aty pse e vrave dashurin pse e vrave dashuriiiinn?? 2x Ref: Ti se din se sa me dhemb kur zerin ta ndegjoj por nuk mundem te vazhdoj se nuk te besoj ti mundohesh me dhurata zemren te ma blesh kur e din qe me ke humb kur me s´do tme kthesh
  • Guarda il video di "Pse E Vrave Dashurin"
Questo sito web utilizza cookies di profilazione di terze parti per migliorare la tua navigazione. Chiudendo questo banner, scrollando la pagina acconsenti all'uso dei cookie.leggi di più