Gabim I Madh Testo

Testo Gabim I Madh

Sillem Sikur E Cmendur Asnje Minut S'kam Flejtur Tash E Degjoj Nje Kenge Te Vjeter.Nuk Di Pse Po Kendon Asgje S'me Intereson E Dua Tash E Dua Nje Jete Tjeter.REF:S'dua T'tinglloj Nje Pesimiste Por Shpesh Me DuketJam Realiste.Dhe Pranoj Eshte Fund Fatal Ti Ishe Nje Gabim I Madh.I Degjoj Njerezit Nga Larg Si Duket Paskan Fat M'pengojne Zerat E Tyre T'lumtur.Lehtas E Prek Pianon De Mol Sa Dhimbshem Jehon Ky Ky Me Eshte Zeri I Duhur